Kullanır Kullanmaz Aşık Olacaksınız! 2023’ün En Çok Beğenilen Önerileri

Bir kullanan bir daha kullanmak istiyor, çevresindekilere önermeden yapamıyor. Makyaj dünyasının uçsuz bucaksız evreninde yer alan en gözde ürünleri sizler için inceledik! 2023 yılında öne çıkan ve kullananlardan tam not alan makyaj malzemelerini incelemek için buyurun içeriğimize…??

Bu içerik 24.10.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

‘Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.’ 

‘Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’

1. L’Oréal Paris Prime Lab Pore Minimizer Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı

Makyaj aşamasının en önemli adımı her zaman cildinizi hazırlarken kullandığınız ürünlerdir. Bu ürünlerin başında yer alan makyaj bazı ise, kusursuz bir makyaj görünümünün olmazsa olmazları arasında yer alır. 2023 yılı itibarıyla makyaj modasına öncülük eden Clean Girl makyaj akımı da, makyaj bazının önemini sürekli olarak vurgulamaktadır. Siz de daha az ürün kullanarak daha modern bir görünüm elde etmek için makyaj bazı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Ürüne ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

2. Maybelline New York Superstay Hibrit Pudra Fondöten

Likit fondöten dosyasını bir daha açmamak üzere kapatanların en sık kullandığı ürünler arasında yer alan pudra fondötenler, daha konforlu bir makyaj kullanımına olanak sağlamaktadır. Özellikle ağırlık yapmayan formülleriyle öne çıkan pudra fondötenler, 2023 yılının en sevilen makyaj ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler arasında yer alan Maybelline New York Superstay Hibrit pudra fondöten de yine konforlu ve kusursuz bir kullanım için en çok tercih edilen ürünlerin başında yer alıyor. Siz de hayal ettiğiniz sakin örtücülüğe Maybelline New York Superstay Hibrit pudra fondöten ile ulaşabilirsiniz.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

3. Maybelline New York Lash Sensational Sky High Cosmic Black Maskara

Makyajın en önemli adımlarından biri de kirpik aşamasıdır. Yıllardır her kadının hayallerini süsleyen uzun, kıvrık, keskin ve tek tek ayrılmış kirpikler ise artık fazlasıyla ulaşılabilir! Maybelline New York Lash Sensational Sky High maskara, en küçük kirpiklere kadar ulaşan fırçası sayesinde kusursuz kirpik görünümüne ulaşmanıza yardımcı olacak şahane bir ürün. Siz de ‘onlarca ürün denedim ama olmuyor’ diyorsanız, bir de Maybelline New York Sky High maskaraya şans verebilirsiniz.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

4. Pixi On The Glow Allık

Bildiğiniz gibi 2023 yılında en sık kullanılan makyaj malzemeleri arasında allık çeşitleri yer aldı. Özellikle rahat kullanım vadeden ve pigmentasyonu yüksek allık çeşitleri, adeta bu yılın en çok tercih edilenleri arasındaydı. Bu allık çeşitlerinden biri de hepimizin yakından bildiği Pixi On The Glow allıktı. Pixi On The Glow allık için sosyal medyayı salladı desek abartmış olmayız sanırım. Ambalajı, renk tonu ve sürümü ile çok sevilen bu allığı incelemeden geçmemenizi öneririz. 

Allığı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Missha Yoğun Kapatıcılık Sunan BB Krem

2023 yılının BB krem dosyasını açmaya kalkarsak, karşımıza çıkacak ilk ürün hiç kuşkusuz Missha markasına ait bu ürün olur. Yoğun kapatıcılık sunan Missha BB krem, krem formu ve kalıcılığı ile kullananlardan tam not almaya devam ediyor. Üstelik gündüzden geceye kullanım sunan bu ürün, aydınlık ve kusursuz bir görünüm için birebir. 

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

6. Pure Beauty CC Krem

2023 yılının en çok konuşulanlarından biri de Pure Beauty CC krem oldu. Cilt tonunuzu eşitleyen hafif yapıda bir ürün arıyorsanız, bizce ilk seçenceğiz Pure Beauty CC krem olmalı diyebiliriz. Ağırlık yapmayan formülü, kapatıcılık oranı ve Spf50 özelliği ile öne çıkan bu ürünü denemeniz halinde makyaj rutininize dahil edeceğinize de garanti verebiliriz. 

Ürüne ulaşmak için tık tık!

7. Maybelline New York Lifter Gloss Nemlendirici Dudak Parlatıcısı – 25 Taffy

Gelelim yılın en sevilen dudak parlatıcısına… Maybelline Taffy Gloss, 2023 yılının en sevilen ürünlerinden biri oldu. Dudaklarda lifting etkisi bırakan Maybelline Taffy Gloss, daha kalkık ve daha dolgun bir dudak görünümüne birkaç dakikada ulaşmaya yardımcı oluyor. Gloss aşıklarının bir numaralı tercihi olan Maybelline New York Lifter dudak parlatıcısı, şans verilmesi gereken güçlü bir formül diyebiliriz. 

Dudak parlatıcısını incelemek için buraya tıklamanız yeterli.

8. Golden Rose Dream Lips Dudak Kalemi No: 504

Dudak kontürleme tekniklerinin ortaya çıkmasıyla birlikte 2000’li yıllardaki popülerliğini tekrar kazanan dudak kalemleri, 2023 yılının belki de en çok satılan ürünlerinden biri oldu. Koyu kahve tonlarının ağırlığını makyajlarına taşıyan kadınların çantasından bir an bile olsun ayırmadığı tek ürün kahverengi dudak kalemi bile diyebiliriz. Bu çok sevilen dudak kalemleri özellikle kontürleme teknikleri ve farklı dudak kombinasyonlarıyla fazlasıyla rağbet görmeye devam ediyor. 

Ürüne ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

9. Golden Rose Strobing Highlighter Aydınlatıcı

Aydınlatıcı seçimi her zaman kişisel bir tercihtir. Size en uygun aydınlatıcıyı bulmanız cildinize en yakışacak rengi ve formülasyonu seçmeniz demektir. Bu aşamada öncelikle kriterlerinizi belirlemenizi öneririz. Pudra formundaki aydınlatıcı çeşitlerini kullanmayı daha çok seviyorsanız, birkaç renk seçeneği olan aydınlatıcı paletlerine yönelebilirsiniz. 

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Real Techniques Fırça Seti

Bildiğiniz gibi Real Techniques fırça seti, 2023 yılının hatta tüm zamanların en sevilen makyaj malzemelerinden biri. Makyajın her aşamasında profesyonellik arayanların hatta donanımlı bir makyaj koleksiyonu oluşturmak isteyenlerin bir numaralı tercihi Real Techniques fırça seti diyebiliriz. Makyaj koleksiyonunuzu oluştururken kaliteli bir fırça setine yer vermek istiyorsanız, hiç düşünmeden Real Techniques fırça setini seçebilirsiniz. 

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

11. Kiko Milano Kirpik Kıvıcırı

Ok gibi görünen kirpikler, gün boyu çarpıcı bakan keskin bakışlar… Her kadının hayali olan bu gösterişli görünüm aslında tek bir ürünle mümkün! Kirpik kıvırıcı ürünler, kusursuz kirpik görünümüne ulaşma yolunda tercih edilmesi gereken belki de ilk ürün diyebiliriz. Siz de hayal ettiğiniz keskin bakışlara sahip olmak için maskara sürmeden önce kirpik kıvırmayı deneyebilirsiniz. 

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

12. I Heart Revolution Loose Baking Pudra

Sabah yaptığınız makyajın uzun saatler boyunca dayanmasını mı istiyorsunuz? Makyajınızın gün içinde sık sık parlamasından mı yakınıyorsunuz? Bu sorulara cevabınız evetse, iyi bir baking pudrasına ihtiyacınız olduğunu söylemek isteriz. Bu aşamada 2023 yılının en sevilen baking pudraları arasında yer alan I Heart Revolution Loose Baking Pudra ürününü tercih edebilirsiniz. Unutmadan, pürüzsüz bir cilt görünümü için de bu ürüne yönelebileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

13. Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Kapatıcı gurmelerinin en beğendiği ürünler arasında yer alan Maybelline New York Instant Anti Age Eraser kapatıcı, 2023 yılının en çok tercih edilen ürünlerinden biri oldu. Yüksek örtücülük bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmayan bu kapatıcı, cilt tonunu eşitlerken aydınlatma özelliğini de unutmuyor! Siz de hayal ettiğiniz kapatıcılığa aydınlık bir cilt görünümü ile bir arada sahip olmak istiyorsanız, bizce Maybelline Anti Age Eraser kapatıcıya şans verebilirsiniz. 

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

14. Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleyici

Dayanıklı ve kalıcı bir makyaj görünümünün hayal mi olduğunu düşünüyorsunuz? Maybelline New York Face Studio Lasting Fix makyaj sabitleyici, 16 saate kadar kalıcık vadeden formülüyle 2023 yılının gözdeleri arasında yer alıyor. Siz de makyajınızın gün sonuna kadar dayanmasını istiyor ama aradığınız ürünü bulamakta zorlanıyorsanız, Maybelline New York markasına ait bu ürünü deneyimleyebilirsiniz. 

Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

15. Jowe Kaş Şekillendirici Wax

En yeni rutinlerimiz arasında yer alan kaş sabitleme aşaması, 2023 yılında piyasaya çıkan ürünlerle birlikte popülerliğini de arttırdı. Artık kaş sabitlemek demek, makyaj öncesi nemlendirici kullanmak kadar rutin hal adlı doğrusu. Bu aşamanın bu kadar popülerleşmesindeki asıl etkense, bizce kaş şekillendirici wax ürünlerinin güçlü etkisi denilebilir. Daha kalkık bakışların sırrı olarak görülen kaş sabitleme aşamasında siz de iyi bir kaş şekillendirici wax ürününden yardım alabilirsiniz. 

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

16. Frudia Blueberry Nemlendirici Dudak Balmı

Yumuşacık sağlıklı dudaklara sürülen her ürün kendini fazlasıyla belli eder. Bu nedenle makyaj öncesi cildinizi hazırlarken iyi bir dudak nemlendiricisinden faydalanmanız gerekmektedir. Bu aşamada formülüyle öne çıkan ve kullananlardan tam not alan ürünlere yönelebilirsiniz. 2023 yılının favori ürünleri arasında yer alan Frudia Blueberry nemlendirici dudak balmı, bizce tercih edebileceğiniz en kaliteli seçeneklerden biri. 

Ürüne ulaşmak için tık tık!

Sizin bu yıl favori ürününüz ne oldu? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x